Menu

S novými projekty na novém webu

Hledání vysněného bydlení není vždy jednoduché. Proto chceme od našich prvních společných chvil vytvářet pozitivní atmosféru, abyste se s námi cítili jako doma. Vaše pohodlí je pro nás prioritou číslo jedna, a tak jsme ve spolupráci se zlínským studiem Angrio vyvinuli zbrusu nový web, který je čistý, moderní, dokonale přehledný a především uživatelsky přívětivý.

Při prokliku na domovskou stránku gefestholding.cz si ihned můžete prohlédnout nabídku aktuálních projektů, které se v současné době realizují. Aby byl web co možná nejjednodušší pro vás, uživatele, je součástí domovské stránky také fotogalerie, případně základní informace o tom, kdo vlastně jsme. Pro lepší orientaci jsme tyto kategorie sjednotili také do menu, které vás při prokliku dovede na danou část stránky.

Každý projekt je jedinečný, a proto je zapotřebí k nim přistupovat s maximální péčí a šperkovat každý jeden detail tak, abychom dali vzniknout vašemu dokonalému domovu. Tohoto pravidla jsme se drželi také při tvorbě nového webu. Vytvořili jsme každému projektu vlastní jedinečnou kartu, kde budete moci sledovat aktualizované informace o fázi, kterou projekt nyní prochází. Dále budete moci nahlédnout například do jeho proporcí, přečíst si něco o lokalitě, ve které se nachází, nebo si dokonce celý dům prohlédnout pomocí virtuální prohlídky. Abychom ještě posílili jejich výjimečnost, rozhodli jsme se také každému projektu vytvořit unikátní webové stránky. Navštívit je lze právě skrze zmíněné karty na webu gefestholding.cz. Mimojiné se na nich můžete dovědět něco o financování, udržitelnosti nebo časovém plánu, který je pro daný projekt nastaven.

Zažijte svůj nový domov na vlastní kůži.