Menu

O naší společnosti

Spolupracující společností GEFEST holding a.s. na českém území je firma GEFEST Holding. Firma GEFEST holding a.s. byla založena v únoru roku 2020 a to na základě restrukturalizace ze společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost. Firma GEFEST byla založena v roce 1992 a během 25 let své existence se stala jedním z předních realitních developerů. V oblasti developerských projektů realizuje společnost GEFEST desítky projektů ze sféry staveb bytových komplexů včetně sociálního zázemí a občanské vybavenosti. Pozemky pro výstavbu jsou vybírány s maximálním důrazem na ekologicky příznivé podmínky, přičemž je vždy součástí garance plnohodnotné sociální adaptace. V neposlední řadě se GEFEST úspěšně podílí na stavbách administrativních budov a výstavbě komerčních prostor. Společnost GEFEST ročně realizuje přibližně 80 000 m² prodejní plochy. Během doby své existence si společnost vybudovala renomé založené na kvalitě a spolehlivosti. Je kladen důraz na použití prvotřídních materiálů při minimáních dopadech na životní prostředí.

Realitní činnost

Pozemky jsou vybírány s důrazem na ekologicky příznivé podmínky. Je kladen důraz na použití prvotřídních materiálů při minimáních dopadech na životní prostředí.

Developing

V oblasti developerských projektů realizuje společnost GEFEST projekty ze sféry staveb bytových komplexů včetně sociálního zázemí a občanské vybavenosti.

Zázemí investora

Společnost GEFEST ročně realizuje přibližně 80 000 m² prodejní plochy. Během doby své existence si společnost vybudovala renomé založené na kvalitě a spolehlivosti.

Náš tým
Zuzana Vykoukalová
Zuzana Zelíková Vykoukalová
Statutární ředitel GEFEST holding a.s.
Roman Kneisl
Roman Kneisl
Předseda správní rady GEFEST holding a.s.
Ing. Martin Šeďa
Ing. Martin Šeďa
Hlavní projektant