Menu

Naši partneři

Renomovaná stavení firma - Kome stavby
Renomovaná stavení firma - Kome stavby

Naše stavební společnost KOME stavby s.r.o. působí na trhu již od roku 2010. V roce 2017 vstoupil do společnosti jako společník Michal Kopecký se svou 15-ti letou praxí ve stavebnictví v oboru pozemních, dopravních a mostních staveb. Hlavním předmětem našeho podnikání jsou generální dodávky staveb pozemního a dopravního stavitelství na území České republiky.

Přejít na web
Elektro instalace - SafeMatic
Elektro instalace - SafeMatic

Technologie a instalace ve vašich stavbách jsou naší náplní. Našim cílem je postarat se o nejlepší návrhy a realizaci silnoproudých i slaboproudých systémů ve vašich budovách a bezpečnost vašich firem i domovů. Systémy vytváříme na zakázku a podle specifických požadavků. Vaše vize je pro nás výzvou, ať se jedná o zabezpečení budov, elektroinstalaci či robotizaci pracovišť. Osobnostní růst se stal naší vášní. V roce 2016 jsme se vyvinuli z firmy zabývající se pouze slaboproudem a požární ochranou ve specialisty nejen na tyto prvky, ale také na silnoproudé systémy a automatizaci. Neustále rozvíjíme své vědomosti v nejmodernějších technologiích.

Přejít na web
Projektová činnost - Ing. Šeďa Martin

Tvorba webových stránek, grafický webdesign - Angrio Group s.r.o.
Tvorba webových stránek a grafiky - Angrio

Přejít na web
Vizualizace - PIXELBOX
Vizualizace - PIXELBOX

Dokážeme efektivně propojovat 3D vizualizace, 3D animace, video a internetové prostředí. To vše v grafickém designu šitém na míru Vaším potřebám. Základem naší práce je zkušený a spolehlivý tým lidí, kteří jsou schopni poskytnout analýzu a řešení jednotlivých individuálních potřeb klienta.

Přejít na web
Advokátní kancelář - A K P C
Advokátní kancelář - A K P C

Již od roku 1992 je cílem naší advokátní kanceláře poskytovat klientům právní služby s vysokým standardem v oblasti práva občanského, obchodního, rodinného, trestního, pracovního a insolvenčního. naše služby zahrnují také oblast finančního a daňového poradenství, přičemž na tomto poli spolupracujeme s našimi osvědčenými partnery.

Přejít na web