Menu

Naši partneři

BLS dopravní stavby s.r.o.

Společnost BLS dopravní stavby s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma, využívající dlouholetých zkušeností v oblasti dopravních a pozemních staveb. Náš tým profesionálů, ať vedoucích pracovníků, vlastních dělníků, či ověřených subdodavatelů, je ochoten s osobitým přístupem plnit požadavky a přání zákazníků, kteří jsou vždy na prvním místě. Samozřejmostí je špičková kvalita prováděných prací, dodávek a služeb. Kvalitu naší práce, za něž mluví mnoho referencí spokojených zákazníků, si můžete ověřit jak u realizovaných zakázek, tak i staveb v realizaci, kde Vám rádi umožníme přístup. Své zkušenosti Vám umíme jako stavební firma nabídnout v oblasti výstavby rodinných domů, firemních a průmyslových budov, občanské a bytové výstavby, příjezdových komunikací, zpevněných ploch, parkovacích stání a podobně.

Přejít na web
Elektro instalace - SafeMatic
Elektro instalace - SafeMatic

Technologie a instalace ve vašich stavbách jsou naší náplní. Našim cílem je postarat se o nejlepší návrhy a realizaci silnoproudých i slaboproudých systémů ve vašich budovách a bezpečnost vašich firem i domovů. Systémy vytváříme na zakázku a podle specifických požadavků. Vaše vize je pro nás výzvou, ať se jedná o zabezpečení budov, elektroinstalaci či robotizaci pracovišť. Osobnostní růst se stal naší vášní. V roce 2016 jsme se vyvinuli z firmy zabývající se pouze slaboproudem a požární ochranou ve specialisty nejen na tyto prvky, ale také na silnoproudé systémy a automatizaci. Neustále rozvíjíme své vědomosti v nejmodernějších technologiích.

Přejít na web
Projektová činnost - Ing. Šeďa Martin

Přejít na web
Tvorba webových stránek, grafický webdesign - Angrio Group s.r.o.
Tvorba webových stránek a grafiky - Angrio

Přejít na web
Vizualizace - PIXELBOX
Vizualizace - PIXELBOX

Dokážeme efektivně propojovat 3D vizualizace, 3D animace, video a internetové prostředí. To vše v grafickém designu šitém na míru Vaším potřebám. Základem naší práce je zkušený a spolehlivý tým lidí, kteří jsou schopni poskytnout analýzu a řešení jednotlivých individuálních potřeb klienta.

Přejít na web
Advokátní kancelář - A K P C
Advokátní kancelář Petráš Rezek s.r.o.

Jsme tým právních specialistů, připravených Vám pomoci v každé situaci, ať už se to týká podnikání a nebo osobního života. Na jakýkoliv právní problém pro Vás máme připraveného odborníka, který se konkrétní oblasti práva dlouhodobě věnuje. Díky tomu můžeme vždy nabídnout právní služby na té nejvyšší úrovni a zároveň Vám tím šetříme čas i vynaložené finanční prostředky.

Přejít na web