Menu

Bytový dům Ardea

Tř. Tomáše Bati 582, Zlín
Výjimečné bydlení s úžasným výhledem

Nově připravovaný bytový dům Ardea nabídne svým obyvatelům mimořádné výhledy a příjemné bydlení v propracovaném interiéru. Bydlení v centru města šetří čas. Za pár minut se i pěšky snadno dostanete všude tam, kam budete potřebovat.

25 Bytů
2 minuty Od zastávky MHD 
Pár kroků A jste ve wellness
5 minut Do centra dění
Časový plán projektu
Vizualizace, projektová dokumentace

Plánovaná výstavba

Oznámení o zahájení SÚSŘ

Rezervace

Vydáno stavební povolení

Zahájení prodeje

Zahájení stavby

Klientský servis

Dokončení stavby, kolaudace

Předaní nemovitosti

Informace o bytech
Typ objektu
Byt
Dispozice
Garsoniera - 4+kk
Obytná plocha
30-133 m²
Cena bytů vč. DPH
2,4-11,3 mil. Kč
Počet parkovacích míst
32
K nastěhování
1Q/2024
Na stránky projektu
Nabídka bytů

Zajímá vás jaké konkrétní byty máme volné? Podívejte se na nabídku bytů.

Nabídka bytů
Virtuální prohlídka
Kliknutím spustíte virtuální prohlídku
Lokalita
Dostupnost, služby, relax. Projekt Ardea se nachází takřka v samotném srdci Zlína, a tak budete neustále v centru veškerého dění. Tyto moderní bytové jednotky v kombinaci s Baťovskou kulturou jsou typickým příkladem bydlení budoucnosti. Přilehlá zeleň dává možnost vychutnat si ranní kávu v klidu a v pohodlí domova. Pokud však patříte spíše mezi kavárenské typy, nachází se v této lokalitě hned několik možností, kde si skvělou kávu můžete vychutnat v příjemném prostředí, či si ji vzít s sebou. Pro příznivce kultury je pět minut chůze také Městské divadlo a kino. V blízkosti bydlení naleznete své oblíbené restaurace, supermarkerty, hospůdky a také nákupní středisko. Pro praktický život oceníte dostupnost škol, nemocnice, praktického lékaře, dětského hřiště, cyklostezky, plaveckého bazénu, fitcentra a pro relaxaci s přáteli není ve Zlíně lepšího místa než pět minut chůze vzdáleného Komenského parku. Dostupnost je bezesporu jednou z největších výhod bydlení v Ardee. Se zastávkou MHD vzdálenou ani ne minutu chůze to už zkrátka nebudete mít nikam daleko. I za těchto předpokladů však stále platí, že Ardea je místem s přátelským sousedstvím, přičemž soukromí zůstává jednozačně na prvním místě. Užijte si svůj životní prostor v centru Zlína a vychovávejte své děti v bezpečí a útulném moderním prostředí bytového domu Ardea.
Kontaktujte nás

Potřebujete se na cokoliv zeptat? Neváhejte a napište nám své dotazy, dojmy, či postřehy a my vám rádi poradíme. Jsme tady přece pro vás.

Pole označená * jsou povinná
Tyto stránky jsou chráněny službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.
Naši makléři
Roman Kneisl
Roman Kneisl